Eğridereliler Derneğinden Ardino Sığınma Evine bağışPerşembe, 20 Temmuz 2017

Eğridereliler Derneğinden Ardino Sığınma Evine bağışBursa Eğridereliler Kültür ve Dayanışma Derneği, bu yıl da Ardino (Eğridere) kasabasında yardım faaliyeti gerçekleştirdi. Ardino ziyareti sırasında Bursa'da ikamet eden hemşerilerimiz Sığınma Evi sakinlerinin ihtiyaçlarına binaen yatak çarşaf takımı bağışında bulundular.

Yatak çarşaf takımı bağışı Eğridereliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Aydın Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yüksel Yurtsever, Olcay Coşkun, Enis Güneş, Ayhan Tamsöz, Osman Yalçınkaya, Beycan Akın, Hüseyin Kasapoğlu, Erol Çetin ve Seyfi Coşkun tarafından takdim edildi. Bağış takdiminde dernek danışmanı, Balkan Siyaset Kulübü üyesi ve Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) eski Bursa milletvekili Hayati Korkmaz, Ardino Belediye Başkanı Resmi Murat ve Belediye Meclis Başkanı Sezgin Bayram da hazır bulundular.

Dernek temsilcileri Sığınma Evi personnel ve sakinleriyle görüşüp sohbet ettiler. Aydın Yılmaz, ilçede bulunan sosyal ve sağlık kurumlarına gelecekte de yardım etme sözü verdi. Dernek Başkanı, "Özel gereksinimleri olan kişilerin sorunlarına karşı daima duyarlı olacağız" dedi.

Sığınma Evi sakinleri ve tüm personel adına Sığınma Evi yöneticisi Elvan İsmail derneğin sıradaki bağışı için şükranlarını sundu.


DİĞER HABERLER