Filibe'de City Hotel'in Açılışı YapıldıPazar, 29 Nisan 2012

Filibe'de City Hotel'in Açılışı YapıldıAtek Makina tarafından Filibe'de yaptırılan City Hotel'in açılışı Büyükelçi İsmail Aramaz ve Başkonsolos Ramis Şen'in katıldığı törenle 27 Nisan Cuma günü gerçekleştirildi.

Açılış törenine Filibe'yi ziyaret etmekte olan Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Enver Duran ve beraberindeki heyet de iştirak etti.

Meriç Nehri'nin yakınındaki bir yerleşim bölgesinde faaliyet gösteren City Hotel Plovdiv, Uluslararası Filibe Fuarı'na ve şehir merkezine arabayla 5 dakikalık mesafededir. Tesiste spor salonu, özel otopark ve Wi-Fi erişiminden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Otelin tüm birimleri modern tarzda dizayn edilmiş ve kahverengi tonlarında dekore edilmiştir. İç mekanlarda yumuşak halılar ve ahşap mobilyalar göze çarpmaktadır. Her odada LCD ekran TV, klima ve içinde duş ile saç kurutma makinesi bulunan bir özel banyo mevcuttur. Bazı odalarda balkon da vardır.

Hotel City'nin spa merkezinde ek ücret karşılığında çeşitli masaj ve sağlıklı yaşam uygulamaları da sunulmaktadır. Bulgar ve Türk yemekleri servis edilen alakart bir restoran ve bir lobi bar bulunmaktadır. Üç dilde sabah gazetesini ücretsiz olarak okuyabilirsiniz. Ayrıca, akşamları piyano barda canlı müzik eşliğinde yorgunluk atabilirsiniz.

Filibe Antik Tiyatrosu'na ev sahipliği yapan Eski Kent bölgesinin yanı sıra otobüs veya tren istasyonuna da araba veya taksiyle 10 dakikada ulaşabilirsiniz. Filibe Havaalanı ve Baçkovo Manastırı arabayla 30 dakikalık mesafededir.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER