Gülnar Ahmet, Kırcaali Meclis Üyesi olarak yemin ettiPerşembe, 29 Ocak 2015

Gülnar Ahmet, Kırcaali Meclis Üyesi olarak yemin ettiBugün Kırcaali Meclisi'nin oturumunda Kırcaali Kamu Denetçisi seçilen Rasim Musa'nın yerini alan Gülnar Ahmet Meclis Üyesi olarak yemin etti ve ardından yemin belgesini imzaladı.

Üçüncü dönem Hak ve Özgürlükler Hareketi'nin(HÖH) aday listesinden Kırcaali Meclis Üyesi seçilen Gülnar Ahmet, Bulgaristan Anayasası ve ülkenin kanunlarına uymaya ve Kırcaalilerin çıkarları ve refahı için çalışmaya dair yemin etti. İlçe Seçim Komisyonu adına Gülnar Ahmet'in Meclis Üyesi seçimine ilişkin tasdik belgesini Bayram Bayram sundu.

Yeminden sonra Gülnar Ahmet şunları söyledi: "İki dönem Meclis Üyesi olarak görevde bulunduğum için sorumluluklarımı iyi bildiğimi söyleyebilirim. Sorumluluğunu üstlenerek şunu söyleyebilirim ki yetkilerimi yasallık ve şeffaflık prensiplerine uyarak kullanacağım. Her şeyden önce aktif faaliyet ve kişisel sorumluluk içinde çalışmaya dair prensiplerime uyacağım. Sahip olduğum bilgi birikimi ve deneyimime güvenebilirsiniz. Şehrimizde daha çok güzel şeyler olması için birlikte çalışalım. Öyle ki yapılanlar en küçük yerleşim yerinin son sakini tarafından dahi herkes tarafından görünsün. Çünkü gözle görülen şey, sözle söylenenden daha güçlü etkilidir. Söz uçup gider, geriye yapılan iş kalır. "

Yerel Meclis, iş kadını olan Gülnar Ahmet'in Bütçe ve Finans Daimi Komisyon Üyesi ve Gençlik Faaliyetleri, Spor ve Turizm Daimi Komisyon Üyesi görevlerini yürütmesine karar verdi.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER