Güncel iş ilanlarıPazartesi, 17 Aralık 2012

Güncel iş ilanlarıİstihdam Ajansı'na bağlı Kırcaali İş Bürosu Müdürlüğü tarafından verilen bilgiye göre bölgede en çok tekstil firması sahipleri işçi arıyor. Şu anda çoğunun ilköğretim (ve lise) eğitimli olarak terzilik, nakış işleme, paketleme, örme, ütü, kalite kontrol işlemi gibi işler yapacak toplam 20 işçi aranmakta. Onlardan 11 kişi özürlülüğü %50'sinin üzerinde olan işsizler arasından seçilebilir.

Bunun dışında ilköğretim ve orta eğitimli işsiz kişiler arasından bir camcı, mezar kazıcısı, barmen, resepsiyonist, kamyon sürücüsü, aşçı, krupiye, danışman satıcı, aşçı yardımcısı, müşterek bahisçi, şoför, 3.derecede profesyonel yeterliliğe sahip 2 tornacı, bir frezeci ve gözlükçü /optimetri uzmanı, 2. derece profesyonel yeterliliği olan bir genel hizmet işçisi arandığı ilan edildi.

Ayrıca engelliler arasından meslek lise eğitimli bir araba tamircisi ve 3 yıl deneyimli kondüktör işe alınacak.

İş ilanına göre, yüksek eğitimli işsizler arasından direksiyon öğretmeni, inşaat mühendisi, çocuk hekimi, yapı mühendisi veya 3. derecede profesyonel yeterliliğe sahip bir makine yapımı uzmanı aranıyor.

Ayrıca yüzde 50'den fazla çalışma kabiliyetine sahip engelliler arasından yüksek eğitime sahip tıp komisyonu başkanı görevini alacak bir hekim ve bir bilgisayar sistem uzmanı seçilecek.

Başka iş büroları tarafından bir demiryolu tesislerinin bakımını yapacak teknik lise eğitimli İtalyanca ve İngilizce bilen bir işçi arandığı bildirildi.

İsrail'e inşaat işçileri aranmaya devam ettiği belirtildi. Bu konuda ayrıntılı bilgi Kırcaali İş Bürosu 22 Nolu odadan veya 0361/66562 telefonundan alınabilir.

İş ilanları hakkında daha geniş bilgi edinmek isteyenler Kırcaali Belediyesi için 6 53 60; 6 65 75, Momçilgrad /Mestanlı/ Belediyesi için 42 -16, Ardino /Eğridere/ Belediyesi için 27 -75, Krumovgrad /Koşukavak/ Belediyesi için 28 -86 ve Kirkovo /Kızılağaç/ Belediyesi için 21 -27 telefonlarını arayabilirler.


DİĞER HABERLER