HAK VE ÖZGÜRLÜKLER HAREKETİ'NE KIRCAALİ'DEN TAM DESTEKSalı, 26 Mayıs 2009

HAK VE ÖZGÜRLÜKLER HAREKETİ'NE KIRCAALİ'DEN TAM DESTEK Kırcaali HÖH İl Yönetimi'nin düzenlediği Avrupa Parlamentosu milletvekili seçim önü mitingi Kırcaali ve yöre halkını yine bir araya getirdi. "Spartak" spor sahası binlerce HÖH yandaşı ve seçmeniyle bu defa da dolup taştı. Parti bayrakları, lider Ahmet Doğan'ın ve aday listesinde başı çeken Bayan Filiz Hüsmenova'nın afişleriyle süslü sahnede, HÖH Başkanı Sayın Ahmet Doğan, milletvekillerinden Lütvi Mestan, Remzi Osman, Ahmet Hüseyin, prof. Aliosman İmamov ve AB Parlamento genç vekil adaylarından Emine Gülestan, Korman İsmailov, İkmal Comova vb yerlerini aldılar.
Belediye Başkanı müh. Hasan Azis selamlamasını yaptı ve sözü milletvekili ve adaylara verdi. Metin Kazak halkı selamladı ve Kırcaali Avrupada Bulgaristan'ın bir yüzü olduğunu belirtti. HÖH Parti Lideri Sayın Ahmet Doğan kısa ve özlü konuşmasında GERB lideri B.Borisov'a "soya dönüş" sürecini tasvip ettiği sözlerine Demir Baba da verdiğiydi: "Kimin sıkıyorsa yapsınlar. Bir görelim!" Ve devamla:" Kırcaali benin dünüm, bugünüm, yarınım. Gelecek Parlamento seçimlerinden sonra da geleceğim olacak" dedi.

AHMED DOĞAN:İSTESEYDİM BULGARİSTAN'IN KADERİ BAŞKA TÜRLÜ OLURDU

Önceki gün Hasköy'de partisinin mitinginde konuşan Ahmed Doğan,
"Son on yılda pozitif enerji üretmek için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer sadece bir kez yanlış yapmak isteseydim - bilinçli bir yanlış, Bulgaristan'ın kaderi başka türlü olurdu" dedi.
Doğan'a göre nefretle siyaset yapılamaz ve yapılmaması gerekir.
"Nefret nefreti doğurur, kin kini besler" diyen DPS-HÖH lideri, partisinin bu seçimlerde de olumlu ve toleranslı davranış örneği olacağını söyledi.
Birkaç gün önce Dulovo / Akkadınlar'da konuşan Doğan partisini, Bulgaristan'ın güvenlik kodu, olarak nitelemişti.

....

Ses kaydında AP Milletvekili adayı Filiz Hüsmenova, Milletvekili Remzi Osman,Milletvekili Lütfi Mestan ve HÖH Genel Başkanı Dr.Ahmet Doğan'nın konuşmalarını dinleyebilirsiniz.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER