Hasan Azis Bulgaristan Ralli Ulusal Şampiyonasının Birincilerini Tebrik EttiCuma, 25 Temmuz 2014

Hasan Azis Bulgaristan Ralli Ulusal Şampiyonasının Birincilerini Tebrik EttiKırcaalili Plamen Staykov ve Rafi Kadir, Bulgaristan'ın Ulusal Ralli Şampiyonasında birinci oldular. Şampiyonadan birkaç gün sonra takımın koçu Rafi Kadir, birinciliği paylaşmak üzere Kırcaali Belediye Başkanı Hasan Azis'i ziyaret etti.

Rafi Kadir: "Bulgaristan Ralli Şampiyonasındaki katılımımız, kısıtlı maddi imkanlarımızdan dolayı sadece ulusal şampiyona müsabakası ile sınırlı kaldı. Buna rağmen birinciliği elde etmeyi başardık. Bulgaristan Ralli Şampiyonasının 45 yıllık tarihinde ilk defa en üst basamağa Kırcaalililer çıkıyor ve biz bundan dolayı gurur duyuyoruz. Aslında bu başarı sadece bizim başarımız değil, çalıştığımız ekibin başarısıdır. Bu yüzden ekibimizin merkezi olan Vılko Staykov, teknisyenimiz Stefan Hubçev'e ve bütün destekleyenlerimize çok teşekkür ederiz" diye paylaştı.

45. Bulgaristan Ralli Şampiyonasında elde edilen birincilik, aslında takımımızın bu yıl için Varna Rallisinde kazandığı ikinci ödüldür.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER