HÖH Ardino İlçe Yönetim Kurulu, seçim sonuçlarını değerlendirdiÇarşamba, 24 Kasım 2021

HÖH Ardino İlçe Yönetim Kurulu, seçim sonuçlarını değerlendirdi

Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Ardino (Eğridere) İlçe Yönetim Kurulunun geniş katılımlı toplantısı, anti-salgın önlemlere uygun olarak kasabadaki Halk Kültürevi salonunda yapıldı. Toplantıya ayrıca köy muhtarları ve muhtar vekilleri de katıldı. Toplantıda partinin geçen Cumhurbaşkanlığı ve Cumhurbaşkanı Yardımcılığı seçimleri ve erken genel seçimlerinin sonuçları analiz edildi. Toplantının başında Struma Otoyolu’nda bir yolcu otobüsünün alev alması sonucu aralarında çocuk da bulunan hayatını kaybeden 45 kişi ve Varna ili Dılgopol ilçesi Royak köyünde bir huzurevinde çıkan yangında hayatını kaybedenlerin anısına 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

HÖH Ardino İlçe Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Bayramov, HÖH'nin bir kez daha Kırcaali bölgesinde birinci siyasi güç olduğunu vurguladı. Seçim kampanyasının birlik ve beraberlik içinde yürütülmesinden dolayı cani gönülden herkese teşekkür eden Bayramov, “Hak ve Özgürlükler Hareketi, bir kez daha istikrarlı bir parti olduğunu gösterdi” diye kaydetti.

Ardino Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, bir yıl içinde HÖH'nin ikna edici bir oy farkıyla kazandığı üç seçim yapıldığını söyledi.

Belediye Başkanı, “Cumhurbaşkanlığı ve Cumhurbaşkanı Yardımcılığı seçimlerinin yanı sıra üç kez yapılan parlamento seçimlerinde de mükemmel bir sonuç elde ettik ve hedefimize ulaştık. İlçe, il, yurt içi ve yurt dışındaki her bir seçmenimizin oyu sayesinde HÖH Kırcaali bölgesinde 4 ve ulusal düzeyde ise 34 milletvekilliği kazandı. Müh. Pavlin Krıstev’in şahsında Ardino’dan da bir milletvekilimiz seçildi” diye kaydetti. Müh. Şaban, şahsı ve HÖH Ardino Seçim Kurulu adına ilçede oy kullanan ve bir kez daha partiye güvenerek oy veren tüm seçmenlere en içten teşekkürlerini sundu.

Güner ŞÜKRÜ


DİĞER HABERLER