HÖH Kırcaali Gençlik Teşkilatı'ndan BAL-GÖÇ ZiyaretiPazartesi, 24 Eylül 2012

HÖH Kırcaali Gençlik Teşkilatı'ndan BAL-GÖÇ Ziyareti Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Kırcaali Teşkilatı'nın İl-ilçe Gençlik Kolları eski ve yeni başkanlarından oluşan HÖH Heyeti, Derneğimizi ziyaret ederek, Yönetim Kurulu üyelerimizle tanıştı. Gerçekleşen nezaket ziyaretinde, ‘gençlik ve siyaset' konusu ön plana çıkarken; BAL-GÖÇ Genel Başkanı Doç. Dr. Yüksel Özkan, değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu dile getirerek, gençlerin bu bağlamda büyük bir sorumluluk üstlenmeleri gerektiğini belirtti. Yaşama iddiasını sürdürme eğiliminde olan kurumlarda gençlere daha fazla yol açılması gerektiğini söyleyen Başkan Özkan, bunun HÖH ve BAL-GÖÇ için de geçerli olduğunu vurguladı.

Heyet adına konuşan Türkiye'yle İlişkilerden Sorumlu Gençlik Kolları Üyesi Cem Bayraktar, BAL-GÖÇ'te kendilerini evlerinde gibi gördüklerini söyleyerek, Derneğin gösterdiği yakın ilgiden ve misafirperverlikten dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını belirtti. HÖH Kırcaali Gençlik Kolları olarak bir ilki gerçekleştirerek ilçelerdeki gençlik kolları eski ve yeni başkalarını bir araya gelmesiyle Türkiye'de temaslarda bulunduklarını söyleyen Bayraktar, Bursa'nın bu bağlamda ilk ve en önemli durak olduğunu sözlerine ekledi.

HÖH Heyeti'nce BAL-GÖÇ Genel Başkanı ve Gençlik Kollarına teşekkür plaket takdim edilirken; BAL-GÖÇ yönetim kurulu üyelerinin eşliğinde, Bursa'daki AK Parti, CHP ve MHP gibi siyasi partilerin de gençlik kolları başkanları ziyaret edildi. HÖH Heyeti, Bulgaristan dönüşünde BAL-GÖÇ Genel Sekreter Yardımcısı Kader Özlem'in rehberliğinde Gelibolu'daki Çanakkale Şehitlerini de ziyaret etti.DİĞER HABERLER