HÖH Kırcaali İlçe Teşkilatı Başkanı favori adayı Gündüz İsmailÇarşamba, 27 Haziran 2012

HÖH Kırcaali İlçe Teşkilatı Başkanı favori adayı Gündüz İsmailGüvenilir kaynaklardan alınan bilgiye göre Kırcaali Yerel Meclis Üyesi Gündüz İsmail, Hak ve Özgürlükler Hareketi /HÖH/ Kırcaali İlçe Teşkilatı Başkanı için favori adaydır.

Son günlerde bu görev için Bayram Bayram, Muharrem Muharrem ve Ahmet Habib'in isimleri anılıyordu.

Şu ana kadar HÖH Kırcaali İlçe Teşkilatı içinde meşhur denge bulunmasıyla ilgili gündeme gelen skandallara Gündüz İsmail'in adı karışmadı.

30 Haziran 2012 tarihinde cumartesi günü yapılacak HÖH Kırcaali İlçe Teşkilatı 8. Olağan Konferansı son on yılda düzenlenen konferanslardan belki de en önemlisi olacak. Yerel teşkilatları istenilen dengenin ancak HÖH Kırcaali İlçe Teşkilatı Başkanlığına birleştirici ve güçlü bir şahsın seçilmesiyle mümkün olacağının farkındadırlar.

Parti yetkilileri tarafından böyle bir kişinin bulunduğu ve onun uzun yıllar HÖH Kırcaali İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi, Bölge Sorumlusu ve Yerel Meclis Üyesi Gündüz İsmail olduğu haber verildi.

HÖH Kırcaali İlçe Teşkilatı üyeleri, Gündüz İsmail'in Başkan seçimiyle teşkilatta denge elde edilmesinin bir hayalden ibaret olmayacağı kanaatindeler.

HÖH Kırcaali İlçe Teşkilatı Başkanlığına aday olan Gündüz İsmail, yerel teşkilatta hoşgörülü, sakin ve dengeli bir insan olarak tanınıyor, birçok defa dürüst olduğunu kanıtlamış ve partinin hedeflerinin gerçekleştirilmesi için edindiği deneyimi paylaşmıştır.

Sayın Gündüz, çeşitli görüşleri dinleme ve diyalog yürütme kabiliyetine sahiptir, yerel düzeyde yapılan politikaların doğru bir şekilde formüle edilmesini bilir.

Hemen hemen yerel ve bölge kurullarının tümü, Gündüz İsmail'in HÖH Kırcaali İlçe Teşkilatı Başkanı seçimiyle yerel teşkilatın daha kaynaşık, birlik içinde ve güçlü olarak gelecek Parlamento seçimleri için hazır olacağını düşünüyor.DİĞER HABERLER