HÖH Kırcaali İlçe Teşkilatı Seçim Çalışmalarına BaşladıCumartesi, 25 Haziran 2011

HÖH Kırcaali İlçe Teşkilatı Seçim Çalışmalarına BaşladıBugün Kırcaali'de Hak ve Özgürlükler Hareketi /HÖH/ İlçe Teşkilatı geniş çaplı bir toplantı düzenledi. Toplantıya Partinin İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve 60 yerel teşkilatın başkanları katıldılar. HÖH İlçe Başkanı Hasan Azis bu günden itibaren seçim çalışmalarına start verdiklerini belirtti. Kampanyanın iyi geçmesi ve başarılı sonuçlara varılması için Kırcaali Bölge Müftüsü Beyhan Mehmet bir dua okudu.

Toplantıda HÖH Merkez Yönetim Kurulunda yerel seçimlerde adaylar için kabul edilen kriterler ve aday gösterme prosedürler tanıtıldı. Temmuz ayını başından itibaren başlayacak olan köy toplantıları Ağustos ayının ortalarına kadar bitmesi gerekiyor. Köy toplantılarında Belediye başkanı adayları, köy muhtarları ve Meclis üyesi adayların gösterilecek.

Başkan Hasan Azis bu seçimlerin diğer seçimlerden daha zor olacağını belirtti ve birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak başarıya ulaşabileceklerini söyledi. Hasan Azis konuşmasında: " GERB partisi bu seçimleri kazanmak için tüm devlet imkanlarını kullanacak. Hatta polisleri bile kullanması bekleniyor. Seçim kanunu ile seçmenlerin oy kullanmalarını zorlaştırdı. Biz seçim yapmayı çok iyi biliyoruz. Halkımıza çok iyi anlatmamız gerekecek. GERB hükümeti geleli köydeki halkımızın durumu gittikçe kötüleşiyor. Bu seçimlerde GERB partisi gereken desteği alamazsa erken seçim kapıdadır." dedi.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER