HÖH Milletvekili Bayram Bayram Ardino’da halkla buluştuPazartesi, 21 Kasım 2022

HÖH Milletvekili Bayram Bayram Ardino’da halkla buluştu

Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Milletvekili Bayram Bayram’ın Ardino’da gerçekleştirdiği “Halk Günü” buluşmasında HÖH partisinin sosyal yardımların miktarını artırmaya yönelik kanun tasarısını destekleyeceği ve sosyal yardımların miktarının yoksulluk sınırının miktarına göre belirleneceği netleşti. İlçe sakinleri ile bir araya gelerek sohbet eden milletvekilinin buluşma toplantılarında Ardino Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, HÖH Ardino İlçe Teşkilatı Başkanı Şahin Bayramov ve Belediye Meclis Başkanı Sezgin Bayram da hazır bulundular.

Milletvekili, geleneksel olarak ilçe merkezinde kurulan pazar gününde tüccarlar ve üreticilerle bir araya gelerek sohbet etti. Emekliler Kulübü'nde yaşlılarla bir saatten fazla sohbet eden Bayram Bayram, HÖH’ün yakacak odun kıtlığı ve yüksek fiyatları sorununu incelemek üzere geçici bir komisyon kurulmasını destekleyeceğini belirtti.

Milletvekili, “Bu, Kırcaali ilinde yedi ilçenin sakinleri ile bir sonraki buluşmamızdır. Onların sorunlarını dinlemek ve yerel yönetimin yetkilerini aşan durumlarda ulusal düzeyde çözüm aramak bizim için önemlidir” diye kaydetti.

Güner ŞÜKRÜ


DİĞER HABERLER