Hoşgörü Günü'nde hoşgörülü olmakPerşembe, 17 Kasım 2022

Hoşgörü Günü'nde hoşgörülü olmak

Her gün kibar olmak ve insanları oldukları gibi kabul etmek için bir gündür. Hepimiz aynı olsaydık dünya sıkıcı olurdu. Çeşitliliğe değer verebilmek, ondan zevk alabilmek ve onu paylaşabilmek, birine gösterebileceğimiz en hoşgörülü tavırdır.

Hoşgörü Gününde  Ardino Belediye Çocuk Kompleksi'ne (ODK) bağlı Kişisel Gelişim Destek Merkezi bünyesindeki Damla Yordanova'nın yönetmenliğindeki Çocuk Tiyatro Okulu öğrencileri, kasabadaki Zihinsel Engelli Yetişkinler İçin Aile Tipi Konaklama Merkezi’nin kullanıcılarına bir bayram armağan ettiler. Çocuklar onlarla daha önce hiç yaşanmamış duyguları paylaştılar, birçok şarkı seslendirdiler ve birlikte dans ettiler. Böylece yakınındakini sevmenin gücünü anladılar, çünkü farklılıkları eriten ve dünyayı zengin yapan sevgidir.

Zihinsel Engelli Yetişkinler İçin Aile Tipi Konaklama Merkezi Müdürü Elvan İsmail, şahsı ve tüm personel adına ODK Kişisel Gelişim Destek Merkezi bünyesindeki Damla Yordanova'nın yönetmenliğindeki Çocuk Tiyatro Okulu öğrencilerine hizmet kullanıcılarına Hoşgörü Günü'nde yaşattıkları güzel duygular ve tebessümleri için en içten teşekkürlerini sunuyor.


DİĞER HABERLER