İvanka İlievska: "Teşekkür ederim Sayın Belediye Başkanım, sizin yaptığınız şeyler ebedi kalacak!"Cuma, 27 Temmuz 2012

İvanka İlievska: Sıcak Temmuz gününde dün akşamüstü torunumla gezmeye ve yeni kurulan Arpezos parkını görmeye karar verdik.

Daha Bulgaria Bulvarındaki kavşak sonrası ortaya çıkan manzara anlatılmaz güzel.

Kırcaali'de yaşadığım için gurur duyuyorum ve mutluyum. Bunca yıldan sonra biz, çocuklar ve torunlarımızın Bulgaristan'da az şehrin övünebileceği böyle bir edinime sahip olduğumuz için seviniyorum.

Sizin aracılığınızla Kırcaali Belediye Başkanı Müh. Hasan Azis'e ve ekibine karşı duyduğum minnettarlık ve teşekkür duygularını ifade etmekten memnunum. Çünkü onlar global ekonomi kriz koşullarında böyle bir dev projeyi gerçekleştirmeyi başardılar.

Parka bebek arabası, baston, bisiklet, kaykaylar ile genci, ihtiyarı gelmişti, hatta yanında ev hayvanları da geziye getirenler vardı. Bu kadar Kırcaaliliyi ne bayramda, ne pazar gününde hiçbir parti bir araya getirmeyi organize edemez.

Parkta etrafındaki güzel çiçekli, muhteşem şadravan, çocuk salıncaği ve kameriyeler bulunan geniş yollarda gezerken oturabileceğimiz boş bir peyke zor bulduk. Her yerde çocuk gürültüsü, toplu sevinç ve hala inşaatı süren parkın güzelliğine duyulan hayranlık duyuluyordu. Birçok tanıdıklarıma rastladım. Onlar başka kent ve güney komşu ülkeden gelen misafirleriyle birlikte burada serinlikte dinleniyorlardı.

Sağ olun, Sayın Belediye Başkanım, sizin yaptığınız şey ebedî olarak kalacak!
Daha yaşlı Kırcaaliler şehrimiz için çok şeyler yapan eski Belediye Başkanları Kalçev ve Milev'i hatırlıyorlardır. Siz birinci harfi büyük yazılması gereken Belediye Başkanımızsınız.

Siz gücünü ve zamanını harcayarak profesyonellik ve yeteneğinizle artık üçüncü dönem tüm Kırcaalilerin refahı için çalışıyorsunuz!

İvanka İlievska
27 Temmuz 2012 yılı
Kırcaali


DİĞER HABERLER