Kırcaali Belediye Başkan adayı Erol Mümün: Gelin, Kırcaali'yi birlikte geliştirelim!Salı, 26 Eylül 2023

Kırcaali Belediye Başkan adayı Erol Mümün: Gelin, Kırcaali'yi birlikte geliştirelim!

Hak ve Özgürlükler Hareketi’nin (HÖH/DPS) Kırcaali Belediye Başkan adayı Erol Mümün, 29 Ekim’de yapılacak Belediye Başkanlığı, Belediye Meclis Üyeliği ve Köy Muhtarlığı seçimlerine katılmak için adayların Kırcaali İlçe Seçim Kurulu’nda kaydı sırasında, “Gelin, Kırcaali'yi birlikte geliştirelim! Refaha doğru götürelim! Kırcaali ilçesinde yerel seçimler için seçim kampanyamın sloganı bu olacak. HÖH, kent ve köy halkının sorunlarını en iyi bilen partidir. Belediye Başkanı adayı olmaktan onur duyuyorum” diye kaydetti.

Kırcaali Belediye Başkanı ve HÖH Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Müh. Hasan Azis, “Kırcaali'de yerel seçim kampanyasının ayrılmaz bir parçası olacağım. Erol Mümün'ün yanında olacağım. O, Kırcaali'nin kalkınmasına ivme kazandıracak”, dedi. Kayıt belgelerinin Kırcaali İlçe Seçim Kurulu’na sunulduğu sırada kaderin önemli bir işareti olduğunu söyleyen Hasan Azis, Kayıt tam 12:10'daydı. Bu saat, takvimden tarihe dönüştürüldüğünde 12 Ekim Bulgaristan Belediyeleri ve Yerel Özyönetim Günü’dür. Bu, Kırcaali Belediyesi'nin yönetiminin bir kez daha HÖH’e ait olacağının işaretidir” diye vurguladı.

Kayıt belgeleri ve Belediye Meclis üyeleri listesi Kırcaali İlçe Seçim Kurulu Başkanı Ürküş Ahmet’e HÖH Kırcaali İl Başkanı Resmi Murat tarafından sunuldu. Seçim kampanyasının başarıyla sonuçlanacağına olan inancını dile getiren HÖH Kırcaali İl Başkanı, “Yapılanları katlayarak artıracağız. 41 kişilik listede hem deneyim sahibi hem de potansiyel taşıyan önemli şahsiyetler yer alıyor. Bayanlar da temsil ediliyor” dedi. Resmi Murat, “Tatlı yiyelim, tatlı konuşalım” diye bir atasözümüz var” diyerek, Kırcaali İlçe Seçim Kurulu üyelerine baklava ikram etti.

Georgi KULOV


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER