Kırcaali Belediye Başkanı, belediye tarafından satın alınan yeni çöp toplama ve çöp temizleme araçlarını kabul ettiPazartesi, 13 Mayıs 2024

Kırcaali Belediye Başkanı, belediye tarafından satın alınan yeni çöp toplama ve çöp temizleme araçlarını kabul etti

Belediye Başkanı Erol Mümün, belediyenin "Çevre Düzenleme, Bayındırlık ve Temizlik" işletmesinin ihtiyaçları için satın alınan yeni araçların bir kısmını  teslim aldı. Bunlar bir süpürme aracı ve düzensiz depolama alanlarının temizlenmesi için bir ekskavatör-yükleyici.

İki özel araç, Kırcaali Belediyesi tarafından satın alınan toplam dört aracın bir kısmıdır. Haziran ayının sonuna kadar diğer ikisi de teslim edilecek - süpürme emişli ve çöp toplama hazneli bir süpürme aracı ve yeni bir kamyon.

Belediye, parklar, sokaklar, kaldırımlar ve kamuya açık alanlardaki ahşap ve yeşil atıkları toplamak ve taşımak için çöp toplama araçlarına ihtiyaç duyuyor.

Erol Mümün, "Yeni araçlarla birlikte sunduğumuz çöp toplama ve temizlik hizmetlerinin kalitesini artıracağımıza inanıyoruz" dedi.

Belediye Başkanı bir kez daha kenti ve küçük yerleşim yerlerini temiz tutmak için belediye sakinlerine daha fazla sorumluluk çağrısında bulunuyor.


DİĞER HABERLER