Kırcaali Belediye Başkanı Dr. Müh. Hasan Azis, yetim çocukları hediyelerle sevindirdiCuma, 24 Aralık 2021

Kırcaali Belediye Başkanı Dr. Müh. Hasan Azis,  yetim çocukları hediyelerle sevindirdi

Kırcaali Belediye Başkanı Dr. Müh. Hasan Azis, 18 yıl üst üste himayesinde bulunan 9 yetim çocuğu Noel ve Yılbaşı bayramları arifesinde hediyelerle sevindirdi. Belediye Başkanı, acil görevleri nedeniyle Noel ve Yılbaşı kutlamaları için poşet dolusu tatlı ve bir miktar paradan ibaret geleneksel hediyeleri bizzat kendisi takdim edemedi.

Bu görev, Belediye Başkan Yardımcısı Müh. Katya Mitovska ve Kırcaali Belediyesi İnsani Yardım Faaliyetleri Müdürlüğü Başuzmanı Nermin Mehmet tarafından yerine getirildi.

Müh. Mitovska, yetim çocukları Belediye Başkanı Dr. Müh. Hasan Azis adına selamlayarak, sağlıklı olmalarını, okulda başarılı olmalarını ve hayallerinin gerçeğe dönüşmesi için onların peşinden koşmalarını temenni etti.

Belediye Başkan Yardımcısı, “Belediye Başkanı ve belediye yönetiminde yer alan mesai arkadaşlarımızla birlikte gelişiminiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaya her zaman hazırız.  Kapımız sizlere her zaman açık olacaktır” dedi ve çocukları herhangi bir ihtiyaç durumunda kendilerini aramaya çağırdı.

Hediyelerini bizzat kendileri alan çocuklar, belediyenin kendilerine gösterdiği şefkat için bizzat Belediye Başkanı Dr. Müh. Hasan Azis’e teşekkürlerini sundular.


DİĞER HABERLER