Kırcaali Belediyesi Ramazan Bayramı için 500 paket baklava dağıttıPerşembe, 11 Nisan 2024

Kırcaali Belediyesi Ramazan Bayramı için 500 paket baklava dağıttı

Belediye Başkanı Erol Mümün ve yardımcıları Bayram Bayram ve Tuncay Şükrü, Müslümanların büyük bayramı Ramazan Bayramı münasebetiyle 500 paket baklava dağıttılar. Bayram gününde Kırcaali Belediyesi yönetimi, şehrin vatandaşlarına ve misafirlerine bizzat tatlı ikramında bulundu.

İnsanlar bu jest karşısında hoş bir şaşkınlık yaşadılar. Herkes birbirine her şeyden önce sağlık ve refah diledi.

Belediye Başkanı Erol Mümün gazetecilere yaptığı açıklamada, "Ramazan Bayramı yılın iki büyük Müslüman bayramından biridir. Bayramı büyük bir sevinçle karşıladık. Birçok insanın kalbine ulaştığımız için mutluyuz.  İnsanların gülümsediğini, inanç ve umut dolu olduğunu gördüğümde mutlu oluyorum." dedi.

Kutlamanın başlangıcında yapılan duanın sağlık ve refah, ruhlarda ve ailelerde barış ve en önemlisi dünyada barış için olduğunu söyledi.

Bir aydan kısa bir süre sonra, İsa'nın Dirilişinin büyük Hıristiyan bayramını karşılayacağız.  Belediye olarak bir kez daha bir bayram ruhu ve atmosferi olmasını sağlayacağız. Belediye Başkanı, Kırcaali'nin bu konuda her zaman bir rol model olduğunu da sözlerine ekledi.

12 Nisan'da saat 19.00'da Kırcaali'nin Kurtuluş Meydanı'nda Türk pop yıldızı Burak Kut'un konseri olacak. Konseri Kırcaali halkına armağan eden Belediye Başkanı Erol Mümün, belediye sakinlerini ve komşu belediyeleri konsere katılmaya davet etti.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER