Kırcaali Bölge Müftülüğü'nde vakıf mülkü kiracılarıyla toplantı yapıldıPerşembe, 26 Ocak 2017

Kırcaali Bölge Müftülüğü'nde vakıf mülkü kiracılarıyla toplantı yapıldı25 Ocak 2017 tarihinde Kırcaali Bölge Müftülüğü, bölgede vakıf mülkü kiracılarının katılımıyla bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda resmi konuk olarak Vakıflardan Sorumlu Başmüftü Yardımcısı Murat Pingov hazır bulundu. Toplantının açılış konuşmasını ev sahibi konumundaki Kırcaali Bölge Müftüsü Beyhan Mehmet yaptı.

Vakıf mülkü kiracılarına toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür eden Başmüftü Yardımcısı Murat Pingov, Bölge Müftüsü Beyhan Mehmet'e de bu tür bir toplantı düzenlemekle Başmüftülük sisteminde bir ilke imza attığı için teşekkürlerini arz etti.

Vakıf mülkü kiracıları Başmüftü Yardımcısı'na doğrudan soru yöneltme ve görüşlerini paylaşma imkanı buldu ve bu tür görüşmelerin ileride daha sık yapılması ümidini ifade etti. Toplantının sonunda Başmüftü Yardımcısı Murat Pingov, Yüksek İslam Şurası adına uzun yıllardır vakıf mülkü kiracısı olarak dürüst ve sorumlu tutumundan dolayı Salim Mümünov'a bir teşekkür plaketi sundu.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER