Kırcaali Futbol Akademisinin yeni yeteneği Kasim MestanPazartesi, 26 Temmuz 2021

Kırcaali Futbol Akademisinin yeni yeteneği Kasim Mestan

Kırcaali Futbol Kulübü Akademisinin 2009 doğumlulardan oluşan takımı, Zlatograd (Darıdere) kasabasında "Şampiyonlar Şampiyonu” adıyla düzenlenen prestijli çocuk futbol turnuvasını kazandılar. Antrenörleri Süleyman Şefket ve Tsanko Biserov’un rehberliğinde turnuvaya hazırlanan çocuklar, final maçında Kazanlık Gül Vadisi takımını 3: 0 yenerek altın madalya kazandılar.

Takımda Kırcaali Futbol Akademisinin gelecek vaat eden yetenekleri arasında kısa bir süre önce futbol eğitimine katılan yeteneklerden biri olan babasıyla aynı adı taşıyan Kasim Mestan da vardı. Kasim, turnuva boyunca gayret ve futbol yeteneğine sahip olduğunu gösterdi. Genç yetenek, 2009 yılında Kırcaali'de dünyaya geldi. Kasim’in favori takımı Kırcaali Arda 1924 Profesyonel Futbol Kulübü takımı, favori oyuncuları ise İvan Karacov ve Spas Delev.

Kırcaali Futbol Akademisi, 2008-2016 yılları arasında doğan genç yetenekleri bünyesine katmaya devam ediyor. Kırcaali Futbol Akademisi antrenman faaliyetlerine 2 Ağustos’ta Veselçane semtindeki yenilenen stadyumda başlamayı planlıyor.

Güner ŞÜKRÜ


DİĞER HABERLER