Kırcaali Haber Gazetesi sahibi Müzekki Ahmet: Kırcaali Haber Radyosu Ocak ayında kesintisiz yayına başlıyorCuma, 28 Aralık 2012

Kırcaali Haber Gazetesi sahibi Müzekki Ahmet: Kırcaali Haber Radyosu Ocak ayında kesintisiz yayına başlıyorKırcaali Haber - Bulgaristan Türklerinin Sesi radyosu internet üzerinden test yayına başladı. Radyo Ocak ayında kesintisiz yayına başlıyor.

Konu ile ilgili Kırcaali Haber gazetesi sahibi Müzekki Ahmet şunları söyledi: " İnternet üzerinden test yayına başlayan Kırcaali Haber Radyosu Ocak 2013'ten itibaren kesintisiz yayına başlıyor. Kırcaali Haber sitesi ve gazetesinden sonra radyonun da yayına başlamasıyla Bulgaristan'daki Türk kardeşlerimize verdiğimiz hizmeti daha da genişletmiş olacağız. Radyomuzda Rumeli Türküleri, kültür yayınları, gençlik proğramları, dini sohbetler ve siyasi haber, söyleşi ve yorumlar yer alacak. Canlı yayınlarda izleyicilerimiz mini konserler dinleyebilecek. Tüm dünya çapında internet bağlantısı olan soydaşlarımız radyoyu dinleme imkanı bulacak. Bilindiği gibi Kırcaali Haber olarak kitap yayınlamaya da başladık. İlk yayınlanan şiir kitabı Kırcaalili şairimiz Durhan Ali'nin oldu. Önümüzdeki yıl başka kardeşlerimizin de kitaplarını yayınlayacağız."

Radyo yayınları Winamp: http://radiocp.smshosting.bg/tunein.php/radio38/playlist.pls ;

Windows Media Player: http://radiocp.smshosting.bg/tunein.php/radio38/playlist.asx ;

Real Player: http://radiocp.smshosting.bg/tunein.php/radio38/playlist.ram ;

QuickTime: http://radiocp.smshosting.bg/tunein.php/radio38/playlist.qtl ile dinlenebilinecek.

Ayrıca www.kircaalihaber.com/?pid=26 ve www.kircaalihaber.com/radyo adreslerinden de dinlenebilinecek.


DİĞER HABERLER