Kırcaali İdeal Place Şirketi'nin yeni doğrama atölyesi törenle açtıPerşembe, 28 Nisan 2016

Kırcaali İdeal Place Şirketi'nin yeni doğrama atölyesi törenle açtı Kırcaali İdeal Place Şirketi'nin yeni doğrama atölyesi dün düzenlenen törenle açıldı. Törende Kırcaali Valisi İliya İliev, Kırcaali Belediye Başkan Yardımcısı Elisaveta Kehayova, Profilink Bulgaristan Şirketi İcra Müdürü Danço Fidanov, Lenox Şirketi Yöneticisi Sevin Rakaciev, inşaat girişimcileri ve İdeal Place Şirketi'nin ticari ortakları hazır bulundular.

Bu depoda inşaat sektörü müşterilerine çok çeşitli PVC ve alüminyum profillerin yanı sıra başlıca ünlü Profilink marka aksesuarlar da sunulacak. İdeal Place Şirketi, Avusturya şirketi Profilink'in, Avrupa pazarında lider konumundaki Reiner Şirketi'nin ve alüminyum doğrama imalatı yapan Bulgar şirketi Lenox'un Güneydoğu Bulgaristan temsilcisidir. Depolama tesisi 8200 metrekarelik bir alanı kaplıyor. Bölgeden yaklaşık 140 düzenli müşterilerin ve ara sıra alışveriş yapan daha 160 müşterinin bu tesisten ürün temin etmeleri bekleniyor.

Açılış töreninde İdeal Place Şirketi Sahibi Sebahattin Gökçe selamlama konuşmasında şunları ifade etti: "Amacımız ürün çeşitliliğini genişletmek ve aksesuarları artırmak. Bu tesisin modern teknoloji ürünü olan inşaat malzemeleri deposu haline gelmesini arzu ediyoruz".

Vali İliya İliev, şehirde böyle modern bir depolama tesisinin açılışı yapılmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Vali, bu tesisin Toplu Konutlarda Enerji Verimliliğinin Artırılmasına İlişkin Ulusal Programı'na hizmet edeceğini ve çok zamanında hizmete açıldığını kaydetti.

Belediye Başkan Yardımcısı Elisaveta Kehayova, girişimin başarılı olacağına kanaat getirdi.

Profilink Bulgaristan Şirketi İcra Müdürü Danço Fidanov, şirketin ülkede inşaat sektöründe iyi bir ortak haline geldiğini vurgulayarak, inşaat girişimcilerine başarılar diledi.

Açılışta Lenox Şirketi Yöneticisi Sevin Rakaciev de bir selamlama konuşması yaptı.

Sebahattin Gökçe'nin Plovdiv (Filibe) şehrinden dostları özel olarak tek motorlu bir uçakla Kırcaali'ye açılışa geldiler. Onlar konukları ve ev sahibini, tesis üzerinde gösteri uçuşu yaparak selamladılar.


DİĞER HABERLER