Kırcaali Vladimir Dimitrov Maystora Lisesi binasının çatı onarımı tamamlandıCuma, 25 Kasım 2016

Kırcaali Vladimir Dimitrov Maystora Lisesi binasının çatı onarımı tamamlandıKırcaali Vladimir Dimitrov Maystora Lisesi Ebeveyn Komitesi tarafından yapılan yazılı açıklamada okul binasının çatı onarımının tamamlandığı bildirildi. Tamir projesi, Savarona Şirketi tarafından uygulandı. Eski ahşap doğramaların PVC doğramalarla değiştirilmesine devam ediliyor. Okulun dördüncü katındaki koridorda bulunan pencere doğramaları artık değiştirildi. Yarın üçüncü kattaki pencere doğramaları da değiştirilecek.

Ebeveyn Komitesi'nin açıklamasında, "Okul binasının acil onarımı için gerekli finansmanın Maliye Bakanlığı tarafından sağlanması için aracılık eden milletvekili Tsveta Karayançeva'ya ve müteahhit firma seçimine ilişkin ihale prosedürünün hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesinden dolayı Kırcaali Belediye Başkanı Müh. Hasan Azis'e teşekkür ederiz" deniliyor.

Ebeveyn Komitesi üyelerinin bir kısmı artık Vladimir Dimitrov Maystora Lisesine bağlı olan Kamu Konseyi üyeleri oldular. Onlar başka acil onarımlar yapılması üzere Kırcaali Belediyesi 2017 Yılı Bütçesi'nden fon ayrılmasını talep etmeye hazırlanıyor.


DİĞER HABERLER