KIRCAALİ'DE KARDEŞLİK RÜZGÂRISalı, 27 Temmuz 2010

KIRCAALİ'DE KARDEŞLİK RÜZGÂRIBulgaristan'da Türklerin en fazla yaşadığı il olan ve belediye başkanlığını bir Türk'ün yaptığı Kırcaali belediyesi, Türk heyetini ağırladı. Türk heyetinde Bornova belediye başkanı Prof.Dr. Kamil Okyay sındır, Manisa Karaağaçlı belediye başkanı Sadık ataklı, BASAM (Balkan Stratejik Araştırmalar Merkezi) başkanı ve Buca belediyesi meclis üyesi Rifat Sait, Avrasya Dernek başkanı Mehmet Serbest ve dernek üyeleri hazır bulundular.

Kırcaali belediyesindeki karşılamada Başkan Hasan Aziz'in Türkiye'de bulunması nedeniyle başkan yardımcısı Bayan Elisaveta Kehayova ev sahipliği yaptı. Bayan Kehayova'nın misafirperverliği yanında güzelliği ile de dikkat çekti. Ev sahibi Kırcaali heyetinde belediye meclis üyesi ve Bulgaristan'daki tek Türkçe gazete olan Kırcaali Haber gazetesi sahibi Müzekki Ahmet ve belediye bürokratları hazır bulundular.

Bornova belediye başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır ve Kırcaali belediye başkan yardımcısı Bayan Elisaveta Kehayova kendisine Bornova belediyesi tarafından hediye edilen özel poşu ve şapkalarla poz verdiler.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER