Kırcaali’de yeni bir güzellik salonu açılıyorCumartesi, 11 Mart 2023

Kırcaali’de yeni bir güzellik salonu açılıyor

Türkiye İzmir’den sonra 13 yıllık tecrübesi ile Kırcaali’de bölgedeki en kapsamlı, son teknolojik cihazlara sahip olan bir güzellik salonu profesyonel ekibi ile faaliyete geçiyor.

Genç uzmanlar tarafından lazer epilasyon, cilt bakımı, zayıflama, ozon sauna, kalıcı makyaj, protez tırnak, ipek kirpik, iğneli epilasyon, plazma pen ve microblading gibi hizmetler verilecek.

Güzellik Salonu sahibi Fatih Barut ve uzman eşi Gülizar Barut Kırcaali Haber gazetesine şu bilgileri sundular: “Bulgaristan çapında bizim güzellik salonunda olduğu gibi cihazların hepsi bir arada olarak böyle bir yer çok nadir bulunmaktadır. Cihazlarımız en son teknolojiye sahiptir Bir müşteri salonumuza geldiğinde klinik tarzı ayrı ayrı işlem odalarında sterile önem verilerek her işlemi yaptırabilmesini istedik. Bu salonumuzda müşterilerimiz güzellik adına her işlemi yaptırabilecek.” dedi.

Kırcaali’nin Vızrojdenstsi semtindeki Stefan Stambolov Sokak No12 de bulunan ‘Beauty Center Bg’ isimli güzellik salonu 13 Mart 2023 Pazartesi günü müşterilerine hizmet vermeye başlayacak. İlk müşteriler için promosyonlar da ön görülmektedir.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER