Krepost Güreş Spor Kulübü yıldız takımı, Sliven'den 5 madalyayla döndüPazartesi, 25 Şubat 2013

Krepost Güreş Spor Kulübü yıldız takımı, Sliven'den 5 madalyayla döndüStremtsi (Göklemezler) Krepost Güreş Spor Kulübü yıldız takımı, 22-24 Şubat tarihlerinde Sliven'de düzenlenen Bulgaristan Yıldızlar Serbest Güreş Şampiyonası'ndan 1 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalyayla döndü. Şampiyonaya bu yıl ülke çapından 43 güreş spor kulübünden toplam 275 oyuncu katıldı. Güreş maçları, "Vasil Levski" spor salonunda gerçekleşti.

Cumartesi günü yapılan güreş maçlarında "Krepost" Kulübü yıldız takımından 53 kiloda Serdar Faik ve 66 kiloda Can Bekir üçüncü oldular. Pazar günü de 32 kiloda Serdar Ali ikinci, 38 kiloda Faris Faik birinci, artı 85 kilo kategorisinde ise Tasim Üseyin ikinci oldu.

Güreş Spor Kulübü Antrenörü Aydın Rufat, şampiyonada elde edilen başarılardan dolayı çok memnun olduğunu ifade etti. Derece kazanan çocukları tebrik ederek, başarıların devam etmesi için elinden geleni esirgemeyeceğini söyledi.

Stremtsi (Göklemezler) Krepost Güreş Spor Kulübü Başkanı Velatin Veli ile Kırcaali Belediye Başkanı Hasan Azis'e kulübe verdikleri maddi ve manevi destekten dolayı teşekkürlerini sundu.


DİĞER HABERLER