“Krumovgrad, Benim Acım ve Sevincim!" konulu fotoğraf yarışması düzenleniyorPazartesi, 20 Eylül 2021

“Krumovgrad, Benim Acım ve Sevincim!

Krumovgrad (Koşukavak) Belediyesi, 6 Ekim Krumovgrad Günü’ne ithafen “Krumovgrad, Benim Acım ve Sevincim!" konulu fotoğraf yarışması düzenliyor. Yarışma amatör fotoğrafçılara yöneliktir. Yarışmaya 13-18 yaş arası ve 18 yaş üstü olmak üzere iki yaş kategorisinde ilçeden yarışmacılar katılabilir. Her katılımcı, Krumovgrad'ın ve ilçenin geçmişine ait fotoğrafların yanı sıra objektifine yansıyan memleketinin güzelliğinin ve insanların hayatlarının güncel fotoğraflarını gösterme fırsatına sahip olacak.

Katılımcılar, 20/30 cm formatında ve elektronik veri taşıyıcıda en fazla 3 / üç / orijinal fotoğraf sunma hakkına sahiptir.

Her fotoğrafın bir başlığı olmalı ve fotoğrafa çekildiği yeri, durumu ve hikayesini açıklayan kısa bir metin eşlik etmelidir.

Yarışmaya katılan her fotoğrafla birlikte aşağıdaki bilgiler sunulmalıdır: fotoğrafçının adı; yaşı; adresi, e-posta adresi ve telefon numarası.

Yarışma konusu ile ilgili olmayan çalışmalar, özçekimler, fotoğraf kolajları ve ayrıca ek grafik içeren fotoğraflar kabul edilmez.

Fotoğraflar, 1 Ekim 2021'e kadar Krumovgrad Belediyesinde kültür başuzmanı T. Mileva’ya sunulmalıdır. Kendisine 0885714110 telefon hattından ulaşabilirsiniz.  

Yetkili bir jüri, ödül kazananları ve Krumovgrad ilçesinin gününe ithafen düzenlenecek sergide yer alacak fotoğrafları belirleyecek. Her yaş kategorisinde derece elde eden katılımcılara para ödülü verilecek.

Dereceye giren yarışmacılara ödülleri, 6 Ekim’de düzenlenecek Krumovgrad Günü Kutlama Etkinliğinde takdim edilecek.

Katılımcılar, yarışmaya katılım için fotoğraf sağlayarak, organizatörlerin onları sergilere katmak ve Krumovgrad Belediyesi için reklam yayınlarının bir parçası olacak şekilde kullanmalarına izin vermiş olurlar.


DİĞER HABERLER