Mehmet dede, hizmetler için Ardino Belediye yönetimine teşekkür ettiCuma, 28 Mart 2014

Mehmet dede, hizmetler için Ardino Belediye yönetimine teşekkür etti  Ardino'nun (Eğridere) Levtsi köyünün sakini 75 yaşındaki Mehmet Ahmet, "Ardino Belediye yönetimi vatandaşların sorunlarına karşı duyarlılık gösterip ilgileniyor" dedi. Yaşlı adam, köy kenarında bulunan evine kadar uzanan sokağın kurulmasından dolayı Belediye Başkanı Resmi Murat ile Belediye Başkan Yardımcısı İzzet Şaban'a kalbi şükranlarını sunuyor.

Mehmet dede, "Evimiz köyün kenarında bulunuyor. Şu ana kadar köydeki ana yoldan 200 metre uzakta bulunan evime ayrılan yol asfaltlanmış değildi. Oğlum Yılmaz engelli ve bakıma muhtaç biri, eşim Durcan da ağır hasta ve bu yüzden sık sık ambulans çağırmak veya doktora götürmek gerekiyor. Fakat yolun durumundan dolayı eve yakın ne ambulans gelebiliyordu, ne de başka bir araç. Her hafta doktora gitmemiz icap ettiği için onları battaniyeye sarıp köy içindeki yola kadar ellerimle taşımak zorunda kalıyordum" diye anlatıyor.

Mehmet dede, Levtsi'nin de bağlı olduğu Bogatino (Çorbacılar) Muhtarı Özcan Mahmut'a da yerlilerin sorunlarıyla ilgilendiği için teşekkürlerini sundu.


DİĞER HABERLER