Milletvekili Hafızov,"Mestan'ın verdiği mesajlar aynı zamanda bizim seçmenlerimizin de mesajlarıdır"Perşembe, 24 Aralık 2015

Milletvekili Hafızov,Bir gazetecinin Lütfi Mestan'ın Başkanlıktan alınması halinde arkasında olup olmayacağı sorusuna HÖH İl Başkanı Bahri Ömer, "Olayların önüne geçmeyelim. Biraz zamanımız olmalı, diğerlerinin görüşlerini de almamız lazım" dedi. Ömer, "Partinin başkanı ben olsaydım, şu anda Sayın Mestan'ın hareket ettiği şekilde hareket edecektim. HÖH, Avrupa-Atlantik profiline sahip bir parti. Bu durumda her bir HÖH İl Başkanının oturum düzenleyip tüm görüşlerin dinlenmesi gerekir" diye sözlerine ekledi. Mestan'ın Parlamento'da okuduğu bildirinin parti başkanlığından alınmasının bir gerekçesi olmadığına dair kesin görüşünü belirten Ömer, ancak bu işin içinde başka bir iş varsa onun ne olduğunun bilinmesi gerektiğini düşünüyor.

Milletvekili Hüseyin Hafızov, "Parti Başkanı Lütfi Mestan'ın verdiği mesajlara katılıyoruz. Bu olup bitenler son derece haksız ve yanlış. Lütfi Mestan'ın verdiği mesajlar aynı zamanda bizim seçmenlerimizin de mesajlarıdır. HÖH Meclis Grubu'nda yer alan çoğu milletvekilleri bu şekilde düşünüyor" dedi.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER