Momçilgrad’da Yangın Güvenliği Haftası’nda Açık Kapı Günü düzenlenecekPazartesi, 13 Eylül 2021

Momçilgrad’da Yangın Güvenliği Haftası’nda Açık Kapı Günü düzenlenecek

13-19 Eylül tarihleri ​​arasında geleneksel olarak Yangın Güvenliği Haftasının düzenlenecek ve 14 Eylül’de Yangın Güvenliği ve Sivil Savunma Genel Müdürlüğü çalışanları mesleki bayramını kutlayacak.

Yangın Güvenliği Haftası boyunca yangın güvenliği ve sivil savunma makamlarının faaliyetlerini ve ayrıca yangınları önlemeye yönelik önlemleri teşvik etmek için bir dizi etkinlik düzenlenmektedir.

Momçilgrad İlçe Yangın Güvenliği ve Sivil Savunma Müdürlüğü, itfaiyecilerin çalışmaları hakkında bilgi edinmek isteyen herkesi, Açık Kapı Günü ilan edilen 13 Eylül'de servisi ziyaret etmeye davet ediyor. 15-17 Eylül tarihlerinde 09.30-12.00 saatleri arasında Momçilgrad İlçe Yangın Güvenliği ve Sivil Savunma Müdürü makamında vatandaşları kabul edecek.

14 Eylül'de saat 10.00'da Kırcaali’de Aziz İliya Kilisesinde sağlık için dua ayini yapılacak, saat 11’de bölgeden resmi görevlerini yerine getirirken hayatını kaybeden İçişleri Bakanlığı (MVR) çalışanlarının anısına Kırcaali İl Emniyet Müdürlüğü önüne dikilen anıta çelenk ve çiçekler bırakılacak.

Momçilgrad İlçe Yangın Güvenliği ve Sivil Savunma Müdürlüğüne telefonla ulaşmak isteyeneler, bunu 0361/69720 numaralı açık telefon hattından yapabilirler.


DİĞER HABERLER