Momçilgrad'ın En Sevilen Yerleri Fotoğraf Yarışması düzenleniyorSalı, 21 Haziran 2022

Momçilgrad'ın En Sevilen Yerleri Fotoğraf Yarışması düzenleniyor

Momçilgrad (Mestanlı) Belediyesi, "Momçilgrad'ın En Sevilen Yerleri" sloganıyla en çekici fotoğraf yarışması düzenliyor. Yarışma ile katılımcıların ilçedeki en çok ziyaret edilen yerleri yaygınlaştırması amaçlanıyor. Yarışma, 25-30 Temmuz tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan Mestanlı Daima Kalbimde Dünya Mestanlılar Buluşması programının bir parçasıdır.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin kültürel, doğal, arkeolojik, tarihi mekanlar gibi çeşitli yerlerin orijinal fotoğraflarını göndermeleri gerekmektedir. Tüm fotoğraflar, Momçilgrad Belediyesi'nin Facebook'taki resmi sayfasında yayınlanacak ve en çok beğeni alanlar Dünya Mestanlılar Buluşması programı kapsamında şehir parkında sergilenecek bir açık hava fotoğraf sergisinde yer alacak. En iyi üç fotoğrafın sahipleri ödüllendirilecek.

Katılımcılar, presamg@gmail.com e-posta adresine farklı üç yerin fotoğrafı olmak üzere en fazla üç fotoğraf gönderebilirler. Katılımcının adı, baba adı ve soyadı, fotoğrafın çekildiği yer ve irtibat telefon numarası belirtilmelidir.  Katılım için başvurular 15 Temmuz saat 17.00'ye kadar kabul edilecek.


DİĞER HABERLER