Necmi Ali, Lise mezunlarına şu temennide bulundu: Kendiniz olun, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!Çarşamba, 15 Mayıs 2024

Necmi Ali, Lise mezunlarına şu temennide bulundu: Kendiniz olun, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

 Cebel Belediye Başkanı Nacmi Ali'nin belediyedeki Lise mezunlarına dileği şu: "Hayatın zorlukları karşısında kendiniz olun. Zorlukları zafere ve hayalleri gerçeğe dönüştürün! Ve unutmayın - başarı sizin içinizde yatıyor.

Eğitiminizin avantajlarını ve yıllar içinde edindiğiniz deneyimleri daha birleşik, müreffeh ve hoşgörülü bir Avrupa'ya katkıda bulunmak için kullanın.

Görevlerinin toplumsal öneminin farkında olan profesyonellerin enerjisini ve ilhamını korumanızı diliyorum".

Toplam 36 lise son sınıf öğrencisi, bu kez hayatlarındaki bir sonraki büyük adıma uğurlanmak üzere okul zilini son kez duydu.

Mezunların 26'sı "Hristo Botev" Ortaokulu, 10'u ise "Ruska Peeva" Meslek Okulu tarafından gönderildi.

Her iki etkinliğe de Belediye İdaresi temsilcileri katıldı.

Başkan Ali, "Hayatınızın bir aşamasını bitiriyor ve mesleki gelişim yolunuza başlıyor ve gelecekteki zorlukları dört gözle bekliyorsunuz. Mezun olarak adlandırılmak gurur verici bir an çünkü her biriniz buraya kadar geldiniz ve hayatınızın ilk önemli yolunu yürüdünüz. Şimdiye kadar okulunuz bilgiyi, disiplini, sorumluluğu öğrendiğiniz yer oldu, aynı zamanda birçok gerçek arkadaşla tanıştığınız, büyüdüğünüz ve geleceği düşünme fırsatı bulduğunuz yer oldu. Mezuniyetiniz duygularla ve güzel anılarla dolu unutulmaz bir kutlama olsun!" diye temennide bulundu. Necmi Ali'nin mesajı mezunlara Cebel Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Ahmed tarafından iletildi.


DİĞER HABERLER