NOEL AĞACI KIRCAALİ MERKEZİNDE PARLADISalı, 07 Aralık 2010

NOEL AĞACI KIRCAALİ MERKEZİNDE PARLADI Kırcaali Belediye Başkanı Hasan Azis birçok çocuğun ve Noel Baba'nın yardımıyla artık ikinci yıl tiyatro binasının yanında bulunan şehrin Noel ağacını ışıklandırdı. Böylece Noel ve Yılbaşı kutlamalarının açılışını yaptı. Ağacın süsü için büyük ve küçük çanlar, parlayan toplar ve gerilen süs malzemeleri kullanılmıştır.
Başkan çocuklara bu yıl da büyük bir ağacın kurtarılmasına katıldıklarına teşekkür etti. Onların adına dünyanın nice yerleri varken Kırcaali'yi seçip tâ Laplandiya'dan buraya gelen Noel Baba'ye de teşekkür etmeyi unutmadı.
Müh. Azis merkeze toplanan küçük ve büyük Kırcaaliler'in gelecek olan bayramlarını 2011 yılında istedikleri her şeye erişmeleri dileğiyle kutladı. Törene yerli iktidardan daha Belediye Başkanı Yardımcıları Müh. Nurcan Hüseyin ve Elisaveta Kehayova iştirak ettiler.
Bundan önce Birleşik Çocuk Kompleksi kurumundan yetenekli çocuklar eğlenceli program sundular. Noel Baba'ya gönderdikleri mektubu okudular ve uzun zamandır bekledikleri aksakallı iyi adamı büyük sevinçle karşıladılar. Onu şiir ve şarkılarla selâmladılar. Minikler buradan Başkan Azis'in her birine bizzat kendi elleriyle dağıttığı tatlılarla ayrıldılar. Fakat çok sevdikleri Noel Baba ile resim çektirmeden evlerine gidemediler.
Daha sonra Meyve ve Sebze Pazarı'na kurulan Noel ağacı tesisi de ışıklandırıldı.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER