Öğrenciler Momçilgrad parkında bahar şenliği konseri sunduÇarşamba, 17 Mayıs 2023

Öğrenciler Momçilgrad parkında bahar şenliği konseri sundu

Momçilgrad (Mestanlı) şehrinde Nikola Y. Vaptsarov Lisesi tarafından "Bahar Büyüsü" başlıklı bahar şenliği konseri düzenlendi. Şehir parkının tıklım tıklım dolu sahnesi, okulun yetenekli öğrencilerinin söylediği şarkılarla yankılandı. Çeşitli vokal gruplarında yer alan genç yeteneklerin söylediği şarkılar seyircilerde bahar neşesi yarattı. Seyirciler ayrıca sergilenen dansların yanı sıra sahnede gelenek ve göreneklerin canlandırıldığı gösterilerin de keyfini çıkardılar.

Momçilgrad Belediye Başkanı İlknur Kazim, bahar şenliği konserinin katılımcıları ve konuklarına yönelik selamlama konuşması yaptı.  

İlknur Kazim, konuşmasında şunları kaydetti: “Katılımcılara keyif dolu anlar yaşatan bu harika bahar konserinin şehrimiz için bir gelenek haline gelmesini temenni ediyorum. Bu vesileyle Nikola Y. Vaptsarov Lisesi yönetimi ve öğrencilerini tebrik ediyorum, çünkü okulunuzun gelişimi için iyi ve istikrarlı bir temel sağlıyorsunuz. Bilgi yolunda daha nice unutulmaz anlar ve mezuniyetinizin hayırlı olmasını dilerim.”

Etkinlikte Belediye Başkan yardımcıları Gülüzar İsmail ve Ayhan Osman da hazır bulundular.


DİĞER HABERLER