Resmi Murat, "Vasil Levski" Lisesi kız voleybolcularının başarısını kutladıÇarşamba, 28 Mart 2012

Resmi Murat, Ardino (Eğridere) Belediye Başkanı Resmi Murat, Öğrenci yarışmalarında il birincisi olan "Vasil Levski" Lisesi 8-10. ve 11-12. sınıf öğrencileri kız voleybol takımlarını ve antrenörleri Mesut Hayrulov'u elde ettikleri başarıdan dolayı kutladı.

Başkan Resmi Murat tarafından gönderilen tebrik yazısında, "Kırcaali'de düzenlenen Öğrenci Oyunları İl Birinciliği yarışmalarında birinci olmanız bizleri çok sevindirdi ve gururlandırdı. Başarılarınızla kamunun da içten sevgisini kazandınız. Temennimiz, gelecekte de spor alanında birçok başarılara imza atmanız ve Ardino'yu layıkıyla temsil etmenizdir. Sizlere sağlık, mutluluk ve başarılarınızın devamını dilerim" yazıyor.

Takım antrenörü Mesut Hayrulov, ulaşılan başarıdan gurur duyduğunu paylaştı. Hayrulov, "Artık yedinci yıl, birinci yerden bizi kimse düşüremedi. Düzenli yapılan antrenmanların iyi bir sonuç verdiğini görmek beni sevindiriyor" dedi ve Ardino Belediye Başkanının takım sporcularına yaptığı jest, Öğrenci Oyunlarının diğer aşamalarına daha da ciddi hazırlık yapmalarını gerektirdiğini ekledi.

Takım antrenörü Mesut Hayrulov, her zaman gençlerin başarılarına ve problemlerine duyarlı olan Belediye Başkanı Resmi Murat'a kız voleybolcular adına teşekkür etti.


DİĞER HABERLER