Sebihan Mehmet, anaokullarındaki çocukları sevindirdiSalı, 28 Aralık 2021

Sebihan Mehmet, anaokullarındaki çocukları sevindirdi

Her yıl Noel Yortusu ve Yeni Yıl kutlamalarının arifesinde Krumovgrad (Koşukavak) Belediye Başkanı Sebihan Mehmet ilçedeki anaokullarındaki miniklere hediyeler veriyor.

Belediye Başkanı bu yıl da geleneğe uyarak, anaokullarına giden tüm çocukların yaşına uygun oyuncak bebekler, arabalar, inşaatçı setleri, eğitici oyunlar, ikramlar olmak üzere birçok hediye ile çocukları sevindirdi.

Kasabadaki iki anaokulundaki çocuklar için bir hediye olarak anaokulları etkileşimli yazı tahtalarına sahip oldu. Belediye Başkanı, anaokullarındaki personelin emeğine de saygı göstermeyi ihmal etmedi. Yıl boyunca gösterdikleri çabalar için tüm anaokulu çalışanlarına ek ücret verildi.

Sebihan Mehmet, Noel Baba ile birlikte ilçedeki en büyük anaokulu olan Mitko Palauzov Anaokuluna konuk olarak bizzat kendisi hediyeleri sundu.

Çocuklar, Belediye Başkanına minnet ifadesi olarak öğretmenleri, yardımcı eğitimciler ve sanatçıların canlandırdığı Pamuk Prenses,  çalışkan cüceler ve masal kahramanlarıyla birlikte şarkı söyledi, ezberden şiir okudu ve dans ettiler.


DİĞER HABERLER