Sinan Alehtin, Fitness Ağırlık Kaldırma Kırcaali İl Turnuvası'nı KazandıCuma, 29 Kasım 2019

Sinan Alehtin, Fitness Ağırlık Kaldırma Kırcaali İl Turnuvası'nı Kazandı Sinan Alehtin, Çarşamba günü Kırcaali Arpezos Spor Kompleksi'nde bulunan fitness salonunda gerçekleştirilen Sırtüstü Stil Fitness Ağırlık Kaldırma Kırcaali İl Turnuvası'nda 160 kg ağırlık kaldırarak birinciliği elde etti. 130 kg ağırlık kaldıran Radoslav Karailiev ikinci olurken 125 kg ağırlık kaldıran Göktan Kerim ise üçüncü oldu.

Art arda altıncı yıl düzenlenen turnuvaya şehirdeki tüm okullardan 12.sınıfa kadar öğrenciler katıldılar. Turnuva hakemlerinden biri olan Anton Dimitrov, "Turnuva hiç bu kadar çekişmeli geçmedi. İlk defa 160 kg ağırlık kaldırıldı" dedi.

Titan Fitness ve Vücut Geliştirme Kulübü ve Kırcaali Belediyesi tarafından organize edilen turnuvada derece elde eden yarışmacılar kupa ve ile ürün ödülleri ile ödüllendirildiler.

Turnuvanın konukları arasında Dr. Milko Gospodinov, Dr. Dimitır Makakov ve Kırcaali Belediye Meclis Üyesi Bayram Bayram yer aldı.

Katılımcılar, jüri üyeleri tarafından değerlendirildi. Jüride Kırcaali Petko R. Slaveykov Lisesi'nde beden eğitimi ve spor öğretmeni Anton Dimitrov ve Kırcaali Belediyesi'nde görevli spor uzmanı Todor Radev yer aldı.


DİĞER HABERLER