Üç Veteran, Yerel Meclis ile VedalaştıPerşembe, 29 Eylül 2011

Üç Veteran, Yerel Meclis ile Vedalaştı15 Belediye Meclis Üyesi'nden gelecek dönemde Kırcaali Belediye Meclisi Üyesi olamayacak üç üyesi, bugün gerçekleştirilen oturumda son kez söz aldılar. Dört dönem Belediye Meclisi başkanlığından sonra Seyfi Necib, tüm siyasi partilerden meslektaşlarına yapıcı çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve : "Her başlangıcın bir sonu vardır. Sadece bu değil, geçmiş yönetim dönemlerinde de bizler iyi çalışıp belediye ve vatandaşlarının çıkarlarını korumuş olduğumuzu düşünüyorum" dedi.

Şu anki Belediye Meclisi Başkanı olarak Seyfi Necib, seçilecek olan belediye meclisi üyelerine başarılar diledi ve yıllardır biriktirdiği deneyim ve bilgilerden her zaman yararlanabileceklerini de söyledi. Meslektaşları Sayın Necib'i çiçekler, tablo ve alkışlarla uğurladı.
Belediye meclisi üyeliği adaylığını gelecek döneme koymayan Yani Yanev, gelecek belediye meclisi üyelerine, ilk günden son güne kadar verdikleri yemini, özellikle "belediye adına ve çıkarlarını korumak için çalışacağım..." kısmını unutmamalarını diledi.

Yeni dönemde belediye meclisi üyeliği adaylığını koymayan Kırcaali Belediye Meclisi Başkanı Yardımcısı Bahar Palova da yeni belediye meclisi üyelerine başarılı çalışmalar diledi ve meslektaşlarına teşekkür etti.


DİĞER HABERLER