Yaz Kuran Kursu Öğrencilerimizden Nefis Bir ProgramCumartesi, 04 Eylül 2021

Yaz Kuran Kursu Öğrencilerimizden Nefis Bir Program

Kırcaali Bölgesinden farklı yaz Kuran kurslarından öğrenciler Cebel Cami avlusunda bir araya gelerek çok güzel bir program sundular.

Sahnede birbirinden güzel sunumlar gerçekleştiren öğrenciler, izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. Özellikle miniklerin sahne performansı herkesi duygulandırdı.

Bu anlamlı programa teşrif eden misafirler arasında Bulgaristan Müslümanları Başmüftü Yardımcısı Ahmed Hasan Bahadır, Kırcaali Bölge Müftüsü Basri̇ Eminefendi, Haskovo Bölge Müftüsü Erhan Recep, Eski Zağra Bölge Müftüsü Seyhan Mehmed, ev sahibi Cebel Belediye Başkanı Necmi Ali, Cebel Belediyesi Meclis Başkanı Seyfi Mehmedali yer aldı. Etkinliğe çok sayıda Cebel halkı katılım sağladı.

Kırcaali Müftüsü Basri Eminefendi etkinlikle ilgili şunları söyledi: “Bu güzel programın gerçekleştirilmesinde emeği geçen kıymetli hocalarımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Ayrıca çocuklarını Kur’an kurslarımızdan mahrum bırakmayıp destek veren velilere de teşekkür eder, benzer hizmetlerin artmasını temenni ederiz.”

 


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER