Yeni 2019 Yılınız Kutlu Olsun!Pazartesi, 31 Aralık 2018

Yeni 2019 Yılınız Kutlu Olsun! Değerli okuyucularımız,

Bulgaristan Türklerinin sesi olma hedefiyle 2006 yılında Kırcaali Haber sitesi ve gazetesi yayın hayatına başladı. İlk başta amatör yayıncılık olarak başlasak da, kısa bir süre içerisinde yurt içi ve yurt dışından binlerce okuyucusuyla profesyonel ve bağımsız bir Türk medyası olmayı başardık.

Her geçen gün sitemizi ziyaret eden okuyucularımızın sayısı artmaktadır. Gazetemize abone olarak yaşatılmasına katkıda bulunanların sayısında da artış var. Sosyal medyadaki sayfamız her gün yeni takipçilerini kazanmaktadır. Bu durum Bulgaristan'da Türkçe yayınlanan köklü bir gazeteye ve haber sitesine ne kadar ihtiyaç olunduğunu öne sürüyor.

Kıymetli okuyucularımız, Kırcaali Haber Gazetesi olarak üstlenmiş olduğumuz misyondan ödün vermeden Türkçemizin yaşatılması, soydaşlarımızın ana dilinde özgür ve doğru haber alma imkânlarını sağlamaya devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Haftalık olarak yayınlanan Kırcaali Haber Gazetesi de kesintisiz her hafta okuyucularıyla buluşmaya devam edecektir. Yeni yılda okuyucularımıza bazı sürprizlerimizin de olacağını şimdiden bildirmek istiyoruz.

Değerli okuyucularımız, bu geçen 12 yıl içerisinde bizlere vermiş olduğunuz maddi ve manevi desteklerinizden dolayı sizlere cani gönülden teşekkür ediyor, yeni 2019 yılında da barış içinde hep beraber olma dileğimizle, yeni yılınızı kutlar, sağlık, huzur ve mutluluklar diliyoruz.

Kırcaali Haber Gazetesi Ekibi


DİĞER HABERLER