Ardino Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, Vasil Levski Lisesi 2020 mezunları ile görüştüÇarşamba, 03 Haziran 2020

Ardino Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, Vasil Levski Lisesi 2020 mezunları ile görüştüArdino (Eğridere) Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, Vasil Levski Lisesi 2020 mezunları ile görüşme yaptı. Görüşme koronavirüs salgını nedeniyle belediyenin toplantı salonunda gerçekleştirildi. Görüşmede Belediye Meclis Başkanı Sezgin Bayram, Belediye Başkan yardımcıları Necmi Mümünhocov ve Nasko Kiçukov ve lise mezunlarının sınıf öğretmeni Alper Sami de hazır bulundular.

Belediye Başkanı Müh. Şaban, lise mezunlarını başarıyla lise eğitimini tamamlamalarından dolayı tebrik ederek hayatta başarılar diledi.

Müh. Şaban, lise mezunlarına hitap ettiği konuşmasında, "Ortaöğrenimin tamamlanması gençlerin yaşamlarında önemli bir andır. Çünkü lise mezunu, birçok sevinç ve iyi anların yanı sıra birçok zorluklarla dolu zor yaşam yoluna kendi başına koyuluyor. Ortaöğretim aşamasını başarıyla tamamlamanızdan sonra ülkenin yükseköğretim kurumlarında eğitiminize devam etmenizi dilerim. Umarım hayatta kendinizi başarıyla gerçekleştirmenizden sonra doğup büyüdüğünüzün yerin gelişimi ve refahı için geri dönüp çalışmaya devam edersiniz. Doktorlar, mimarlar, avukatlar ve başka her türlü uzmana ihtiyacımız var" dedi.

Her bir lise mezununa bizzat Belediye Başkanı Müh. Şaban ve Belediye Meclis Başkanı Sezgin Bayram tarafından hediye ve mesaj içeren tebrik kartı sunuldu.

Heyecanlanan lise mezunları, hangi okuldan yola çıktıklarını asla unutmayacaklarını dile getirdiler ve Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban ve ekibine sıcak karşılama ve göstermiş oldukları ilgi için teşekkür ederek, 24 Haziran'da yapacakları mezuniyet balosuna davet ettiler.

Güner ŞÜKRÜ


DİĞER HABERLER