Cebel Belediye Başkanı Necmi Ali, lise mezuniyet törenine konuk olduCuma, 13 Mayıs 2022

Cebel Belediye Başkanı Necmi Ali, lise mezuniyet törenine konuk oldu

Cebel (Şeyhcuma) Belediye Başkanı Necmi Ali, Hristo Botev Lisesinden bu yıl mezun olan öğrencilerin uğurlandığı mezuniyet törenine konuk oldu. Belediye Başkanı, törende yaptığı konuşmada 2022 mezunlarına şöyle seslendi: “Geleceğe inanın ve istediğiniz mesleklerde başarılı bir şekilde hedeflerinin gerçekleştirin. Yetişmek ve daha da güçlü ve daha akıllı olmak için hayatın zorluklarını onurlu bir şekilde karşılayın!”

Bu yılki 19 lise mezunu, genci, yaşlısı, öğretmenler ve veliler tarafından okul bahçesinde düzenlenen muhteşem bir mezuniyet töreniyle uğurlandı. Törende her şey vardı-gözyaşı, sarılmalar, ama hepsinden önemlisi, bir an için tüm öğrencilik yıllarını anlatıyormuş gibi görünen mutlu gülümsemeler hakimdi.

Necmi Ali, “Öğretmenlerinizi saygıyla hatırlayın ve okuldaki güzel yıllarınızı unutmayın. Sizin için dersler okulun son gününde bitmiyor. Sizler özgürce düşünebilen, hayal edebilen ve gelişebilen insanlardansınız. Sizden önceki nesillerin hiçbirinin sahip olmadığı bilgi, teknoloji ve deneyime erişiminiz var. Bugün, özgür Avrupalılar olarak, en iyi şekilde yararlanabileceğiniz fırsatlara ve yeni perspektiflere sahipsiniz. Değişimi görerek, fırsatları görerek, özünüzü ve görevinizi ortaya çıkarmanızı ve Cebel'in ve tüm Avrupa Birliği’nin değerli vatandaşları olmanızı dilerim” diye temennide bulundu.


DİĞER HABERLER