Arda futbol takımı, yeni sezonun ilk antrenmanını yaptıSalı, 19 Haziran 2018

Arda futbol takımı, yeni sezonun ilk antrenmanını yaptıKırcaali Arda Futbol Kulübü oyuncuları, yeni sezonun ilk antrenmanını yaptı. Antrenmana şimdiye kadar takıma yeni gelen tüm oyuncular-Veselin Marçev, Georgi Andonov, Ventsislav Bengüzov, Arhan İsuf, Milen Stoev, Rumen Sandev ve Brezilyalı Lucas Ulyan Cruzeiro Martins de dahil olmak üzere toplam 25 oyuncu katıldı. Ayak bileği problemleri nedeniyle Atanas Çepilov tek başına antrenman yaptı. Antrenman, kulübün başkanı Müh. Petar Peşev tarafından izlendi.

Arda takımının antrenörü Elin Topuzakov, hedefinin yeni oyuncularla iyi ve kaliteli bir ekip kurması olduğunu söyledi. Topuzakov," Kırcaali'de seyircilerin ve taraftarların takımlarıyla gurur duyduğuna seviniyorum. Yeni şampiyonada olabildiğince çok zafere ulaşmalıyız ve sezonun sonunda ilk sıralarda yer edinirsek, kulüp yönetiminin belirlediği hedefi, yani profesyonel futbolcuların oynadığı Birinci Lig'e yükselmeyi başarabiliriz" diye kaydetti.

Arda futbol takımı, 20 Haziran'da hazırlık kampına katılmak üzere Bansko'ya gidecek. Futbolcular orada 6 Temmuz'a kadar kalacaklar. Bu kampın ilk aşaması ve 9 Temmuz'da takım, yine 17 Temmuz'a kadar Bansko'ya gidecek.

İkinci Profesyonel Lig Şampiyonası başlayana kadar Arda takımı, Botev (Vratza), Pomorie, Septemvri (Sofya), Kariana (Erden), Hebır (Pazarcık) ve Botev (Gılıbovo) takımlarıyla hazırlık maçları gerçekleştirecek.

İkinci Profesyonel Lig Şampiyonası, 28 Temmuz 2018'de başlayacak. Arda'nın Montana'nın Erden köyünden Kariana futbol takımı ile ilk karşılaşması, Kariana takımının ev sahipliğinde gerçekleşecek.


DİĞER HABERLER