Başkan Şaban, Yunak takımının başarısını tebrik ettiSalı, 16 Şubat 2021

Başkan Şaban, Yunak takımının başarısını tebrik etti  Ardino (Eğridere) Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, Ardino (Eğridere) Yunak 2015 Masa Tenisi Spor Kulübü kadın takımının, 6 ve 7 Şubat'ta Panagyurişte şehrinde düzenlenen Kadınlar Masa Tenisi Premier Ligi'nin birinci turunda başarıya imza atmasından dolayı tebrik mesajı gönderdi. Yunak 2015 Masa Tenisi Kulübü Antrenörü Beyhan Emin, "Belediye Başkanı mesajında sporculara ve antrenörlere belediye yönetiminin kulübü desteklemeye devam edeceğine dair kanaat getirdi ve yetenekli sporcularımızın başaracağına inandığını ifade etti" diye bildirdi.

Takımda yer alan kızların ortalama yaşı 14 olmasına rağmen Kadınlar Masa Tenisi Premier Ligi'nin birinci eleme turunda özgüvenli bir şekilde mücadele ettiler.

Rodop kasabasından sporcuların iyi bir hazırlık yapması, güçlü bir performans sergilemelerine yol açtı. Tüm maçlarını kazanan takım, geçici sıralamada birinci sırada yer aldı. Ardino'dan tenis oyuncuları ligin ilk turunda galibiyetler elde ederek geçici şampiyon oldular ve bu, kendileri ve antrenörleri için olağanüstü bir başarı.

Antrenör Beyhan Emin, "Kulübün teknik direktörü olarak belediye başkanına şahsım ve sporcular adına teşekkür ettim. Kendilerine başarılarımızın belediye, yerli nüfus, kulüp olarak tüm Ardino halkının başarısı olduğuna dair güvence verdim" diye ekledi.


DİĞER HABERLER