Belediye Başkanı Şaban’dan Bulgaristan ikincisi olan tenisin genç yeteneklerine ödülPazartesi, 17 Mayıs 2021

Belediye Başkanı Şaban’dan Bulgaristan ikincisi olan tenisin genç yeteneklerine ödül  Ardino (Eğridere) Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, kutlanan Bulgar Sporu Günü'nde takım olarak Bulgaristan ikincisi olan Ardino Yunak 2005 Masa Tenisi Spor Kulübü'nün yetenekli sporcuları Tsvetelina Georgieva, Sidelya Mutlu ve Funda İbramova'yı makamında kabul ederek ödüllendirdi. Ödül takdimi sırasında Yunak 2015 Masa Tenisi Kulübü Teknik Direktörü Beyhan Emin, Belediye Meclis Başkanı Sezgin Bayram ve Belediye Başkan Yardımcısı Necmi Mümünhocov da hazır bulundular.

Belediye Başkanı, yetenekli tenisçilerin üstün başarısından dolayı duyduğu sevinci dile getirerek, kulübün teknik direktörü Beyhan Emin'i emeği, profesyonelliği ve şampiyon yetiştirmek için gösterdiği çabalarından dolayı tebrik etti.

Müh. Şaban, "Ardino'daki Masa Tenisi Okulu her zaman çok güzel geleneklere sahip olmuştur. Sizler hepimizin gururusunuz. Sıkı çalışma, disiplin ve spora olan sevginizle Balkan, Avrupa ve dünya şampiyonalarında büyük başarılara imza atarak Ardino ve Bulgaristan'ı yücelteceğinize inanıyorum" diye kaydetti. Belediye Başkanı, genç sporculara eşya ödülleri sundu.

Yunak 2015 Masa Tenisi Kulübü Teknik Direktörü Beyhan Emin, Ardino Belediyesine kulübe verdiği destekten dolayı yürekten teşekkür etti.

Belediye Başkanı, tüm spor emektarlarının 17 Mayıs Bulgar Sporu Günü'nü kutladı.

Güner ŞÜKRÜ


DİĞER HABERLER