Graniçar takımı, Kırcaali Ligi Mini Futbol Şampiyonası’nın dördüncü eleme turu müsabakalarında birinciÇarşamba, 17 Ekim 2018

Graniçar takımı, Kırcaali Ligi Mini Futbol Şampiyonası’nın dördüncü eleme turu müsabakalarında birinci   Kırcaali Ligi Mini Futbol Şampiyonası'nın dördüncü eleme turu müsabakaları kapsamında son üç karşılaşma yapıldı.

Müsabakalarda birinci olan Kirkovo (Kızılağaç) Graniçar Futbol Kulübü takımı, geçici sıralamada birinci sırada yer aldı.

Sürpriz bir şekilde Cebel (Şeyhcuma) Priyateli United takımı, İmpuls takımına galip gelemedi ve maç 1:1 şeklinde sonuçlandı ve bu şekilde Kirkovoluları tek lider oldu. Aynı zamanda bu şampiyonada ilk berabere biten maç oldu.

Maç genelde çok yüksek bir seviyede oynandı ve beklenmedik bu derbi maçında her iki takım da güzel bir oyun sergiledi.

Maçın ilk yarısında Mehmet Raim, güzel bir serbest vuruş yaptıktan sonra İmpuls takımını öne geçirdi, ikinci yarısında Svetoslav Topçiev ve Mihail Mladenov'un yakaladığı pozisyon sonucunda skor Mladenov'un attığı golle eşitlendi.

Karşılaşmanın sonuna kadar birçok gol pozisyonları yakalansa da daha fazla gol atılamadı, topun iki kere kale direğine isabet etmesi İmpul takımına yardımcı oldu.

Pripek takımı, Kapriz Bulgaristan takımına 9:2 skorla galip geldi. Pripek takımın kaptanı İvan Başev, maçın kahramanı oldu. Beş gole imza atan Başev, diğer gollerden ikisi için d yardımcı oldu. Böylece Başev, Kırcaali Ligi Mini Futbol Şampiyonası'nın dördüncü eleme turu müsabakaları kapsamında "Haftanın Futbolcusu" ödülünü kazandı. Pripek futbol takımın diğer gollerine Todor Toşkov (iki gol), Ventsislav Yanev ve İliyan Zafirov imza attılar. Kapriz Bulgaristan takımını gollerini Beyzat Hasan attı.

Doktorlar takımı, Kırcaali Ligi Mini Futbol Şampiyonası'nda ilk galibiyeti elde etti. Hekimler Globat Net takımı zor da olsa 3:2 skorla yendiler. Doktorlar takımının gollerine Reyhan Mehmet, İvan Vılçev ve Nikolay Tonçev (kendi kalesine gol attılar) imza attılar. Global Net takımının gollerine İvan Vılçev ve Berçin Ömer imza attılar.


DİĞER HABERLER