İzzet Şaban, Yunak Masa Tenisi Kulübü’nün başarılı sporcuları Tsvetelina ve Sidelya’ı tebrik ettiPazartesi, 18 Kasım 2019

İzzet Şaban, Yunak Masa Tenisi Kulübü’nün başarılı sporcuları Tsvetelina ve Sidelya’ı tebrik ettiArdino (Eğridere) Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban ve Belediye Meclis Başkanı Sezgin Bayram, Varna kentinde düzenlenen 15 Yaş Altı ve 18 Yaş Bulgaristan Kupası Masa Tenisi Gençlik Olimpiyat İkinci Eleme Turnuvası'nda gösterdikleri mükemmel performans için tebrik etmek için Ardino Yunak 2005 Masa Tenisi Spor Kulübü'nün yetenekli sporcuları Tsvetelina Georgieva ve Sidelya Mutlu'yu ve antrenörleri Beyhan Emin'i makamında kabul etti.

Tsvetelina Georgieva, her iki yaş grubunda da altın madalyalar kazandı, Sidelya Mutlu ise 15 yaş altı kategorisinde üçüncülüğü elde ederek bronz madalya kazandı. Ardinolu genç masa tenisçileri, sıradaki harika performanslarıyla bahar aylarında gerçekleştirilecek turnuvanın son final aşamasına katılma hakkı elde ettiler.

Müh. Şaban," Sizinle büyük gurur duyuyoruz! Başarınızla yalnızca Ardino ilçesinin değil, aynı zamanda ilin de ülke çapındaki ününü artırdınız. İleriye devam edin ve daima kazanan siz olun!" diye kaydetti. Müh. Şaban, şahsı ve Belediye Meclis Başkanı Sezgin Bayram adına Tsvetelina ve Sidelya'ya Ardino ilçesi ve Bulgaristan'da masa tenisinin gelişimine katkıları için birer takdirname ile ödüllendirdi.

Ayrıca Yunak 2005 Masa Tenisi Kulübü antrenörü Beyhan Emin de takdirname ile ödüllendirildi. Antrenör, Tsvetelina ve Sidelya'nın kulübü Bulgaristan Kupası Masa Tenisi Gençlik Olimpiyat finallerinde onurlu bir şekilde temsil etmeleriyle kulübün ülkede geleneksel ve lider konumda olduğunu bir kez daha gösterdiklerini kaydetti.

Güner ŞÜKRÜ


DİĞER HABERLER