Kırcaali minik futbolcular, Primorsko'da antrenman kampına katılacakSalı, 21 Temmuz 2020

Kırcaali minik futbolcular, Primorsko'da antrenman kampına katılacakKırcaali Arda 1924 Profesyonel Futbol Akademisi'nde yetişen 50 çocuk, Primorsko'da antrenman kampına katılacak. Alyoşa Sinabov'un yönetimindeki bölgede en büyük futbol okulunun öğrencileri, beş hazırlık maçı oynayacak. Arda 1924 minikler takımının karşılaşacağı takımlar şunlar: Burgaz Çernomorets 1919 Futbol Kulübü, Burgaz Heftohimik 1962 Profesyonel Futbol Kulübü ve Burgaz Zvezdiçka Çocuk Futbol Kulübü takımları.

Kırcaalili genç minik futbolcular, futbol uzmanları Petır Bumbarov, Nedrin Özcan, Blagovest Sarıev ve Aşkın Üsref'in önderliğinde toplam 6 gün olmak üzere hafta sonuna kadar Primorsko'da kalacak.

Antrenman kampına U19 ve U17 yaş gruplarında olan çocukların yanı sıra okulun hazırlık grupları için yarışan 2012/2013/2014 doğumlu çocuklardan oluşan karma bir grup katılacak.

Antrenör Bumbarov, Radyo Kırcaali'ye verdiği röportajda, "Kampta geçecek olan 6 gün buradayız, antrenman yapacağız. Perşembe günü Çernomorets, Pazar günü ise Neftohimik takımına karşı oynayacağımız iki hazırlık maçı yapılmasını sağladık. İyi bir hazırlık yapacağımıza inanıyorum. Hedefimiz hazırlık yapmak. Bildiğiniz gibi U17 yaş grubunda olan çocuklar, elit bir grupta oynayacaklar, bu yüzden daha iyi hazırlanacağız, çünkü orada gerçekten güçlü takımlar yer alıyor. Erkekler takımıyla antrenman yapmaya giden çocuklar var, bu da profesyonel kulübün bize karşı iyi bir tutum sergilediğini gösteriyor" diye yorum yaptı.


DİĞER HABERLER