Rodopi Masa Tenisi Kulübünün minik sporcuları madalya kazandıPazartesi, 14 Haziran 2021

Rodopi Masa Tenisi Kulübünün minik sporcuları madalya kazandıMomçilgrad (Mestanlı) Rodopi Masa Tenisi Spor Kulübü, 11-13 Haziran 2021 tarihleri arasında düzenlenen 10 Yaş Altı Takım ve Ferdi Bulgaristan Masa Tenisi Şampiyonası'na ev sahipliği yaptı. Turnuvaya 36 erkek ve 30 kız çocuk olmak üzere 21 kulüp temsilcisi katıldı.

Rodopi Masa Tenisi Spor Kulübünün minik sporcuları mükemmel bir performans gösterdi. Simona Karaivanova, bireysel müsabakada ikinci oldu ve gümüş madalya kazandı.

Minik erkek ve kızlar takım mücadelesinde iki bronz madalya kazandılar.

Çocukların başarıları, Sabri Süleyman, Melisa Mehmet ve Güllü Mehmet olmak üzere üç hocanın mükemmel bir şekilde çalıştıklarını ispatlanıyor.

Turnuva kapsamında masa tenisi sporunun usta antrenörü Hasan Hocaoğlu'nun 80.yıl jübile kutlaması yapıldı.

Turnuvaya konuk olarak katılan Bulgaristan Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Stefan Kitov, Hocaoğlu'na federasyon adına bir onur plaketi takdim etti. Rodopi Masa Tenisi Spor Kulübü yönetimi adına Dimitır Karaivanov da usta antrenörün 80.yıl jübilesini kutlayarak hediyeler sundu.

Turnuvanın ev sahipleri ve Momçilgrad Belediyesi, dereceye giren çocuklara hediyelik eşya paketleri sağladılar. Şampiyona organizasyonu, Momçilgrad Belediye Başkanı İlknur Kazim'in himayesinde gerçekleştirildi.


DİĞER HABERLER